Rezerwacja terminu wizyty w Wydziale Komunikacji

Jeśli chcą Państwo załatwić sprawę związaną z rejestracją pojazdu i uniknąć oczekiwania w uciążliwych kolejkach, prosimy umówić się na wizytę w dogodnym dla Państwa terminie za pomocą naszego internetowego kalendarza wizyt.

W celu zarezerwowania terminu wizyty należy wybrać właściwą usługę (np.: rejestracja pojazdu lub odbiór dowodu rejestracyjnego), następnie kliknąć na wybranym w kalendarzu dniu i wybrać wolną godzinę, wprowadzić dane w wymagane pola (oznaczone *) i kliknąć na przycisk "Zarezerwuj ". W następnym oknie otrzymają Państwo kod niezbędny do wygenerowania zarezerwowanego biletu w automacie biletowym znajdującym się w placówce. Prosimy zapisać kod i zabrać go na umówioną wizytę. Kod zostanie wysłany również na adres e-mail, w tym celu należy wpisać osobisty adres poczty elektronicznej we właściwym polu

W przypadku rezygnacji z terminu rezerwacji należy skorzystać z linku umieszczonego w mailu, który został nadesłany wraz kodem lub skontaktować się z Wydziałem Komunikacji.

Na wizytę należy przybyć przed umówioną godziną, spóźnienie kasuje dokonaną rezerwację.

UWAGA: Rezerwacja terminów za pośrednictwem internetowego kalendarza wizyt przeznaczona jest dla klientów indywidualnych. Klienci, którzy zamierzają dokonać rejestracji większej ilości pojazdów, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 33 47 77 110 - w celu uzgodnienia terminu wizyty. Jedna rezerwacja terminu pozwala zrealizować tylko jedną konkretną sprawę, czyli chcąc np. zarejestrować pojazd i odebrać dowód rejestracyjny należy dokonać dwóch osobnych rezerwacji terminów. Pozostałe informacje na temat sposobu rezerwacji dostępne są w punkcie informacyjnym (parter) lub pod numerem tel. 33 47 77 347.

Powyżej 30 dni terminy rezerwacji są nieaktywne - kolor szary.
Termin niedostępny - kolor czerwony.
Termin dostępny - kolor zielony.


{{ fieldsmsg }}
{{ termsError }}
Kod do wpisania w automacie biletowym: {{ code }}

Dziękujemy za rezerwację biletu w systemie QCloud.

PROSIMY ZAPISAĆ KOD I ZABRAĆ GO NA UMÓWIONĄ WIZYTĘ:

{{ code }}

Kod jest niezbędny do wygenerowania zarezerwowanego biletu w automacie biletowym znajdującym się w placówce.

Na wizytę należy przybyć przed umówioną godziną, spóźnienie kasuje dokonaną rezerwację.


Zarezerwowałeś/aś bilet na:

Kategoria:{{ category.fullName }}
Termin: {{ getDate() }}